Indeling van de ploegen 2018:

Ploeg 1: Schildersbedrijf H. van Schilt Ploeg 2: Dierenspeciaalzaak Ed Roosendaal
J. van Ekeren K. Geers
M. van Eekelen A. Bogers &. Vader
M. de Jong A. Uitdewilligen
J. Severijnen  

 

Ploeg 3: Silverfish web &. design Ploeg 4: Stukadoorsbedrijf P. Verwijs
K. van Koppen P. van Eekelen &. Zn.
A. Verbogt M. Tunders
G. van Schilt R. de Jong
A. Lijten  

 

Ploeg 5: Wevo Steenbergen Ploeg 6: HT Cleaning
P. van Tillo Brouwers/Goossens
L. Franken Chr. de Groen
L.M. Oors J. Vriens
J. Nuyten D. Uitdewilligen

 

Ploeg 7: M. van Rijen Klusbedrijf Ploeg 8: STAC
R. Nijssen X. van Peer
E.C. Poot T. Schillemans
Th. van Treijen Jac. van Schilt
M. van Rijen H. de Jong

 STAND ( Onder voorbehoud )

1 Stukadoorsbedrijf P. Verwijs 3 pnt 6 rondes €7
2 Wevo Steenbergen 3 pnt 5 rondes €0
3 Silverfish web &. design 2 pnt 6 rondes €9
4 M. van Rijen Klusbedrijf 2 pnt 6 rondes €6
5 Dierenspeciaalzaak Ed Roosendaal 2 pnt 6 rondes €0
6 HT Cleaning 2 pnt 6 rondes €0
7 Schildersbedrijf H. van Schilt 1 pnt 4 rondes €0
8 STAC 1 pnt 4 rondes €5
         
Speelronde/wedvlucht Team 1 Team 2 Uitslag
1. Peronne (21-4) Schildersbedrijf H. van Schilt Wevo Steenbergen  4-5
1. Peronne (21-4) Dierenspeciaalzaak Ed Roosendaal HT Cleaning  6-6
1. Peronne (21-4) Silverfish web &. design M. van Rijen Klusbedrijf  6-6
1. Peronne (21-4) Stukadoorsbedrijf P. Verwijs STAC  6-4
2. Creil (5-5) Schildersbedrijf H. van Schilt HT Cleaning  
2. Creil (5-5) Dierenspeciaalzaak Ed Roosendaal M. van Rijen Klusbedrijf  
2. Creil (5-5) Silverfish web &. design STAC  
2. Creil (5-5) Stukadoorsbedrijf P. Verwijs Wevo Steenbergen  
3. Creil (26-5) Schildersbedrijf H. van Schilt M. van Rijen Klusbedrijf  
3. Creil (26-5) Dierenspeciaalzaak Ed Roosendaal STAC  
3. Creil (26-5) Silverfish web &. design Wevo Steenbergen  
3. Creil (26-5) Stukadoorsbedrijf P. Verwijs HT Cleaning  
4. Melun (9-6) Schildersbedrijf H. van Schilt STAC  
4. Melun (9-6) Dierenspeciaalzaak Ed Roosendaal Wevo Steenbergen  
4. Melun (9-6) Silverfish web &. design HT Cleaning  
4. Melun (9-6) Stukadoorsbedrijf P. Verwijs M. van Rijen Klusbedrijf  
5. Quievrain (14-7) Schildersbedrijf H. van Schilt Dierenspeciaalzaak Ed Roosendaal  
5. Quievrain (14-7) Silverfish web &. design Stukadoorsbedrijf P. Verwijs  
5. Quievrain (14-7) Wevo Steenbergen HT Cleaning  
5. Quievrain (14-7) M. van Rijen Klusbedrijf STAC  
6. Creil (4-8) Schildersbedrijf H. van Schilt Silverfish web &. design  
6. Creil (4-8) Dierenspeciaalzaak Ed Roosendaal Stukadoorsbedrijf P. Verwijs  
6. Creil (4-8) Wevo Steenbergen M. van Rijen Klusbedrijf  
6. Creil (4-8) HT Cleaning STAC  
7. Quievrain (25-8) Schildersbedrijf H. van Schilt Stukadoorsbedrijf P. Verwijs  
7. Quievrain (25-8) Dierenspeciaalzaak Ed Roosendaal Silverfish web &. design  
7. Quievrain (25-8) Wevo Steenbergen STAC  
7. Quievrain (25-8) HT Cleaning M. van Rijen Klusbedrijf